Medinet | Punkt Szczepień
635
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-635,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Punkt Szczepień

Godziny otwarcia

Środa               08:00 – 18:00

Piątek               08:00 – 18:00

Rejestracja telefoniczna

884 884 393

 

lub 61 640 00 40 / wew. 4

WAŻNA INFORMACJA W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

 

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 17.04.2020, oraz zaleceń krajowych konsultantów w dziedzinach epidemiologii oraz pediatrii od dnia 21.04.2020 wznawiamy realizację szczepień ochronnych wg. programu szczepień ochronnych, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego.

 

Po wyznaczeniu terminu szczepienia, dzień przed wizytą szczepienną przeprowadzona zostanie telekonsultacja z lekarzem, podczas której zebrany zostanie wywiad epidemiologiczny oraz standardowy wywiad dotyczący zdrowia dziecka. Przed wejściem do przychodni zarówno dziecku, jak i jego opiekunowi zostanie zmierzona temperatura. Szczepienia odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego

W dalszym ciągu zawieszone pozostają bilanse zdrowia dziecka. Będziemy kontaktować się z Państwem w późniejszym czasie, w celu wyznaczenia nowego terminu wizyty.

 

Tutaj możesz zapoznać się z wzorem karty kwalifikacji dziecka do szczepienia:

            KARTA KWALIFIKACJI DO SZCZEPIENIA

Szczepienia ochronne dla dzieci

W ramach świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia nasz Punkt Szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Są to zarówno szczepienia obowiązkowe (bezpłatne) realizowane w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego jak i zalecane (płatne) – wykonywane zgodnie z obowiązującym Programem Szczepień Ochronnych (tzw. Kalendarzem Szczepień). Szczepienia zalecane wskazywane są w celu rozszerzenia zakresu ochrony dziecka lub zmniejszenia liczby zastrzyków.

 

Personel Punktu Szczepień Przychodni Medinet posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szczepień ochronnych dzieci w każdym wieku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, udzielamy porad pacjentom fachowo i sprawnie, ale bez pośpiechu. Dokładamy wszelkiej staranności, aby dostarczyć Państwu aktualną i merytoryczną informację na temat szczepień ochronnych dzieci zgodnie z aktualnym kalendarzem szczepień. Chcielibyśmy, aby miła atmosfera, fachowość i życzliwość kojarzyły się Państwu z naszym zespołem, którego misją jest działanie na rzecz ochrony zdrowia zgodnie z aktualną wiedzą i poszanowaniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Kalendarz szczepień ochronnych

Szczepienia zalecane – dodatkowo płatne