Medinet | Szczepienia
635
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-635,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Szczepienia

Szczepienia ochronne dla dzieci

 

W ramach świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia nasz Punkt Szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Są to zarówno szczepienia obowiązkowe (bezpłatne) realizowane w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego jak i zalecane (płatne) – wykonywane zgodnie z obowiązującym Programem Szczepień Ochronnych (tzw. Kalendarzem Szczepień). Szczepienia zalecane wskazywane są w celu rozszerzenia zakresu ochrony dziecka lub zmniejszenia liczby zastrzyków.

 

Personel Punktu Szczepień Przychodni Medinet posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szczepień ochronnych dzieci w każdym wieku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, udzielamy porad pacjentom fachowo i sprawnie, ale bez pośpiechu. Dokładamy wszelkiej staranności, aby dostarczyć Państwu aktualną i merytoryczną informację na temat szczepień ochronnych dzieci zgodnie z aktualnym kalendarzem szczepień. Chcielibyśmy, aby miła atmosfera, fachowość i życzliwość kojarzyły się Państwu z naszym zespołem, którego misją jest działanie na rzecz ochrony zdrowia zgodnie z aktualną wiedzą i poszanowaniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Kalendarz szczepień ochronnych

Szczepienia zalecane – dodatkowo płatne