Medinet | Opieka nad dziećmi
2988
page-template-default,page,page-id-2988,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Opieka nad dziećmi

Dzieci są wyjątkowe i dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym naszych małych pacjentów i ich rodziców otaczamy nie tylko wysokiej klasy opieką medyczną, ale także przyjazną atmosferą.

 

Dzięki wydzielonej części przychodni dla dzieci chorych i części z osobnym wejściem dla dzieci zdrowych, nasze pociechy nie są narażane na kontakt z chorymi dorosłymi.

 

W miłej i ciepłej atmosferze poczekalni z kącikiem zabaw, mali pacjenci zapominają o stresie, który towarzyszy im podczas wizyt lekarskich dzięki czemu wizyta w naszej przychodni nie jest dla nich niemiłym przeżyciem.

 

Nasi lekarze wiedzą, że nie ma nic cenniejszego na świecie niż zdrowie dziecka i dlatego dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegło skutecznie, szybko i  bez zbędnego stresu zarówno dla rodziców jak i ich pociech.

 

Punkt Szczepień przychodni Medinet czynny jest we wtorki i piątki

w godzinach od 8:00 do 18:00 realizujemy zarówno szczepienia obowiązkowe,

jak i zalecane – zgodnie z obowiązującym Kalendarzem Szczepień.

Bilans zdrowia dziecka, czyli okresowe, profilaktyczne badania lekarskie

będące kompleksowym przeglądem stanu zdrowia dziecka, połączone z oceną

prawidłowości rozwoju, przeprowadzamy we wtorki i piątki od 15:00 do 18:00.

Wizyty patronażowe dziecka w pierwszych tygodniach jego życia, przeprowadzamy po zgłoszeniu dziecka w naszej przychodni i umówieniu wizyty z lekarzem pediatrą.


Rejestracja dzieci odbywa się od poniedziałku do piątku:

  • telefonicznie w godzinach 8:00 – 18:00.
  • osobiście w rejestracji przychodni w godzinach  7:30 -18:00
  • przez internet całodobowo

W soboty, niedziele i dni świąteczne, a także w dni powszednie po godzinie 18:00 porad lekarskich oraz usług pielęgniarskich udziela Szpital Powiatowy we Wrześni przy ulicy Słowackiego 2, w ramach nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.

Kontakt telefoniczny:

Pediatra           61 437 05 02   lub  508 313 078

Pielęgniarka      510 318 970